0541 521 23 23

Hakkımızda

Hakkımızda

Özellikle uzman olduğumuz bir alanımız var. “ Hac ve Umre ”

Hayatınızın en kutsal ve manevi anlarına adım atmaya hazır mısınız? Biz, Hac ve Umre yolculuklarınızın düşündüğünüzden daha özel olmasını sağlamak için buradayız.

Sizler için özel tasarlanmış deneyimler sunan ve hac ve umre ibadetlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan bir aile olarak, bu kutsal yolculuğa eşlik etmek için buradayız.

Kürşat ARMAĞAN

Genel Müdür

20+ Yıllık Tecrübe

Özellikle uzman olduğumuz bir alanımız var. “ Hac ve Umre ”
Armatur Turizm Hac&Umre Organizasyon

Hac & Umre'nin " Arma "sı

Bu slogan ile çıktığımız yolda, “Hac Umrenin Arması” sözünü ticaretimizde düstur edindik. Gayemiz, Armatur Turizm var oldukça bu hizmeti, sizlere ve sizden sonraki kuşaklara da sunmak ve hizmetlerimizi ilk günkü heyecan ve ruhla devam ettirmektir.

01.

Vizyonumuz

Kurulduğu günkü amatör ruhu hiç kaybetmeden misafirlerine hizmet etmeyi kendine düstur edinen Armaturizm , kutsal topraklara götürdüğü hacı ve umrecilere Allah’ın misafirleri gözü ile bakmakta ve o topraklara gidenlere hizmet etmeyi bir şeref saymaktadır.

02.

Misyonumuz

Hedeflerimiz ve çalışmalarımız kaliteli, her zaman hatırlanacak bir hizmet sunmak üzerinedir. Armaturizm kurulduğu günden bu yana yüzbinlerce misafire seyahat hizmeti vermiştir. Bizler, her zaman misafirlerimizin düşünce ve beklentilerini dikkate almaktayız. Misafirlerimizin otel, uçak, rehberlik hizmetleri ve ziyaretler gibi organizasyonumuzun genelinden olan memnuniyetleri her geçen yıl artmakta ve buna bağlı olarak bizim de her yıl hizmet verdiğimiz misafir sayımız da artış göstermektedir.